Srpen 2011

My collection 2011 - part IV.

28. srpna 2011 v 22:59 | Alien | 
Jak jsem řekla, jídelníčky a všechno ostatní začnu psát až od 1. září. Do té doby nevím co dál. Nějak mě štve že je za chvíli konec prázdnin, nastane škola, praxe, budu zase v Rumburku na intru... celej rok... zase to samý, stereotyp. Vůbec se mi tam nechce! Takže bych sem psala jenom své stížnosti a myšlenkové pochody, a to se mi nechce, ještě by vás to otrávilo.
Ale zase aby tady nic nepřibylo to se mi taky nechce, takže sem přidávám aspoň další tři fotky z collection 2011 focených v dubnu =)


24.8. - Měsíc

24. srpna 2011 v 22:06 | Alien |  Dietodeníček
Ahojky děvčata,
tak jsem si dneska řekla, poté co jsem se na sebe podívala ve spoďárech a krátkém tílečku, že i přestože jsem šťastná a L. se líbim taková jaká jsem, musím něco začít dělat.
Mám výčitky svědomí, ty snídaně, ty zmrzlinové přeslazené poháry a všechno co se mým očím jen nabízí a při pohledu an t ose mi sbíhají sliny co budu muset na nějakou dobu odepřít. Doteď jsem toho měla víc než dost, a je na čase zase myslet, a chtít!
A já chci...!
Rozhodla jsem se že začnu od 1. záčí znovu. Do té doby se na to budu nějak připravovat, stanovím si nějaká pravidla, cíle, vymyslím novou motivaci...
Chci to dokázat, chci! A dokážu! =)
Mimochodem včerejší photoshoot se povedl, mám z něj opravdu radost, brzy tu budou fotky k vidění =)
L. mi na ně řekl, že jsem nádherná (což mi říká docela často) a že neví co na to říct, snad jen abych mu prý neutekla s jiným. Bylo to tak strašně milý. =) Taky dneska máme měsíční výročí xD chachá, zatim můj nejdelší vztah. Uvidíme kam nás budoucnost zavane, že. =)
Rozhodně to teď vypadá moc dobře. Ale takový začátky prostě jsou... =)
No, uvidíme... =)

Dnešní jídelák psát ani nebudu, všimla jsem si že v poslední době žádnej nepíšu... a proč? Stydim se za ně... žeru jak hovado, a doteď mi to nevadilo, kdybych je sem ale dala, připadala bych si jak nějakej žrout. Takže je začnu psát zase od 1. září... Jo, holky... Zase novej začátek, ale už teď se na něj těším! =)


Jedna fotečka z vydařeného photoshootu, tohle je spíš taková momentka, ale strašně se mi líbila xDD

My collection 2011 - part III.

23. srpna 2011 v 23:08 | Alien | 

Tak dnešní focení dopadlo skvěle. Snad sem brzy budu moct ty fotky přidat.
A teď něco z kolekce 2011 - foceno cca v dubnu =)


23.8. - Před objektivem

23. srpna 2011 v 12:49 | Alien | 
Ahojky holky,
tak jsem zpátky. Domů jsem se vrátila už v neděli ale píšu až teď nějak jsem na blog neměla náladu. Na chatě to bylo skvělý. Fakt jsme si to užili i ve dvou.
Musim říct, že jsem tam jedla jak prase, ale je mi to nějak jedno. L. se líbim taková jaká jsem a můžu říct že jsem vážně šťastná a na jídlo vůbec nemyslim.
Prostě jim, to co mi přijde pod ruku a na co mam chuť, no uvidíme třeba je to jen chvilkové.
Zrovna zachvilku jdeme s P. fotit, takže už večer mi přibudou na FB fotky z dneška, co mě máte v přátelích je uvidíte tam a ostatní to nevím, nejdříve sem chci dát fotky co byly nafocené dřív. Takže zachvilku sem přidám další. =)
A jak se máte vy? Jak se vám daří shazovat kila? Jak se těšíte do školy? =)15.8. - Nebudu tu

15. srpna 2011 v 23:31 | Alien |  Dietodeníček
Ahojky holky,
tak zítra odjíždím s L. na chatu. Původně nás mělo jet sedm, ale nemá se plánovat, leč většina plánů nakonec nevyjde, a o tom jsem se již po několikáté přesvědčila i já sama. Takže nakonec jedeme jen ve dvou. Jako užijeme si to o tom žádná, ale těšila jsem se že nás bdue víc. Čím víc lidí, tim víc zábavy, ale co už... Takže tu do neděle nebudu.
Určitě to zvládnete, jak to zvládnu jí si nejsem zas tak moc jistá. Máme nakoupený samý žrádlo a jen při pomyšlení na ty výborný liberečáky co v lednici mam se mi sbíhají sliny, ale zároveň je mi blivno. xD
Takže až přijedu holky, chci vidět pokroky aspoň u vás!!! =)

Mějte se tu krásně, skládejte básně a užívejte si to psí léto! =)


My collection 2011 - part II.

14. srpna 2011 v 15:24 | Alien | 
Ahojky holky,
tak přidávám další část svých fotek z kolekce 2011 =)
V nejbližší době chcem nafotit něco novýho, tak teď ještě pár starších fotek z tohoto roku. =)
Snad se budou líbit. =)


12.8. - Nějak se to komplikuje

13. srpna 2011 v 0:08 | Alien |  Dietodeníček
Ahoj holky,
moc se omlouvám, že píšu až teď, ale nebyl vůbec čas.
Ani nevím co jsem psala naposled.
Včera jsem přijela od L. byla jsem tam od neděle. A od zítřka jsme měli hledat společně s kamarádkou a dalšíma lidma její dům, leč to padlo...
Takže teď pojedem na chatu, ale kdy? To je ve hvězdách. Je to všechno teď zkomplikovaný, všechny plány padly.
Navíc ze zítřka na pozítřek má být nejintenzivnější padání hvězd. Bylo by krásný pozorovat je s někým koho máte rádi, a tím nemyslím jen své přítele. =) Ale smůla, alespoň v mým případě to tak je... Navíc jestli bude obloha zamračená, hvězdy vidět nebudou...
Jak to tak vypadá, tak už zeď Johna Lennona v Praze tyhle prázdniny už nenavštívím. Ale uvidím co se bude dít toho 10.září až budu v Praze na koncertu Johna a Maite, třeba když budeš čas druhý den, tak se tam stavím. Bylo by to skvělý! =)
Nemůžu se zbavit pocitu, že prázdniny se pomalu chýlí ke konci a já pro svojí postavu neudělala absolutně nic... =/
U L. jsme jedli samá nezdravá jídla pizza, hranolky,...
A dneska jsme byli pozváni k tetě na véču a hádejte co jsme měli.... HRANOLKY!
Takže se od zítřka budu snažit jíst míň a zdravěji =)
Musim to dokázat!!!!! =)
Mimochodem jsem byla u kadeřnice, ani nevím jestli jsem to už psala, tak se kdyžtak omlouvám, ale vypadám jak kretén. Snad sem brzy hodím fotky, ale moc se mi nechce.
Narovnaný to moc nemam takže vypadám fakt jak debil, takže si budu muset koupit žehličku na vlasy, abych vypadala k světu, z vlasů skoro do pasu mam vlasy k ramenům... =/
Takže kulmu budu muset na několik pár příštích měsíců odložit, jelikož po natočení vypadám jak Marylin Monroe. Chjo....
Navíc jsem se minulý týden setkala s R. Viděly jsme se spolu poprvé po 4 letech psaní přes ICQ, ani nevím co nás dvě sblížilo, ale domnívám se že blog, ach ta paměť. Je to úžasná holka a doufám že ji poznám blíž,... jako kamarádku. =)
Taky se chystám jít se svojí sestřenkou fotit další fotky, tak sem časem budu dokládat i další fotky z kolekce 2011 =)
Možná sem hodím už něco zítra a pak nějakou ukázku nových fotek, které pořídíme =)
No, snad se nám vše vydaří i přesto, že se to všechno zkomplikovalo. =)
Doufám, že vy si prázdniny užíváte. Dneska jsem už unavená. Takže vaše blogy oběhnu až zítra a podívám se jak se vám vedlo za dobu mé nepřítomnosti. =)

1.8. - Přítelkyně

1. srpna 2011 v 18:27 | Alien |  Dietodeníček
Ahojky děvčata,
tak tady máme srpen, pro někoho to je další "nový" začátek co se týče hubnutí, a abych pravdu řekla tak trošku i můj.
Teď mi nešly komentovat vaše články, tak jsem na blog docela kašlala, no a taky žrala jak prase.
Blog potřebuju, komentovat články můžu a konečně s začnu snažit....
Ale až od zítřka, dneska mamka slaví narozky, takže od rána jí pomáhám mazat jednohubky, chlebíčky, a člověk něco sezobne že...

No a jak si užíváte prázdniny? Konečně to vypadá, že bude hezky, alespoň dneska to tak vypadá určitě... Konečně mi skončila brigáda, tak budu mít čas jak na kamarády, tak na hubnutí.
Máme docela dost plánů, tak doufám, že nám to všechno vyjde. =)

Taky jsem se včera dozvěděla že pojedu na koncert Johna Kellyho a Maite Itoiz, kteří vystoupí 10.9. v Praze! Je to jako splněný sen... Básním o nich dobrý 3 roky, jak moc bych je chtěla vidět, ale že do Neměcka, kde vystupují často mě máma nepustí, a najednou jsou v Praze... už to vypadalo že nepojedu, ale kamarádka vyhrála dva lístky, a protože jeden už doma má rozhodla se že jeden z vyhraných lístků dá mě...
Prostě sen!!!! =) Už se nemůžu dočkat
Něco málo na ukázku:

No, taky jsem vám zapomněla napsat, že jsem minulý víkend spala u L. a ze mě coby kamarádky se stala přítelkyně. =)
Moc si na to ještě nedokážu zvyknout, je to teprve týden. Zítra jsme se měli původně vidět, ale budu to muset odložit až na středu, protože jsem objednaná ke kadeřnici. Sice jen na stříhání, protože se bojí mé vlasy obarvit, prý do toho nejde, akorát by mi je zničila. Pch! Takže barva nebude...! =/ =(

Na L. se už moc těším, uvidím ho po týdnu. No jo budeme to mít trochu komplikovaný až nastane škola, ale snad to přežijeme. Beztak následující tři týdny budeme skoro celé trávit spolu. =)

A jak se vám daří hubnoucí krásky? Jde váha pěkně dolů? =)

Jídeníček
Snídaně: Nic - uzobávala jsem jednohubky
Svačina: Nic
Oběd: Kung Pao - mini porce
Svačina: Nic
Večeře: ?

Navíc: 3 chlebíčky, 1 kousek buchty se želém banány a jahodami
Pití: 100ml coca-coly
Pohyb: 4km chůze